ZMIANA TERMINU! 19/03/22

Fundacja Polskie Forum Migracyjne zaprasza na bezpłatne webinarium dla rodziców. 

Jeśli Twoje dziecko doświadczyło traumatycznych wydarzeń i jest teraz pod wpływem silnego stresu może to wpływać na wiele obszarów jego funkcjonowania. Może być niespokojne, gorzej spać, mieć trudności z koncentracją czy nawiązywaniem kontaktów z innymi. Zapraszamy Cię na nasz webinar. Powiemy o tym jak trauma wpływa na funkcjonowanie dzieci oraz o tym, jak możesz wesprzeć swoje dziecko w regulacji układu nerwowego i obniżeniu napięcia, by mogło znów bawić się i rozwijać.

REJESTRACJA:

Webinar będzie prowadzony w języku UKRAIŃSKIM.

O PROWADZĄCEJ WEBINARIUM:

Anfisa Yakovina jestem psycholożką ze specjalizacją w adaptacji społeczno kulturowej migrantów, posiadam certyfikat psycholożki perinatalnej, prowadziłam badania naukowe w USA i Polsce. Udzielam wsparcia psychologicznego migrantom w Polsce, pomagam przygotować się do porodu oraz otulam troską po urodzeniu malucha. Jestem w  trakcie szkolenia z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Pracuję po ukraińsku, rosyjsku, polsku i angielsku.

Marta Piegat-Kaczmarczyk- jestem psycholożką międzykulturową, członkinią zarządu fundacji Polskie Forum Migracyjne, terapeutką TSR w trakcie certyfikacji oraz Ambasadorką metody Kids Skills w Helsinki Brief Therapy Institute. Pracuję z dziećmi i rodzinami uchodźczymi, wielokulturowymi od ponad 20lat. Prowadzę grupy wsparcia i warsztaty dla rodziców, wspieram dzieci i młodzież po doświadczeniach traumy, przemocy, dyskryminacji. Prowadzę szkolenia dla profesjonalistów pracujących z dziećmi.  Pracuję po polsku, angielsku i rosyjsku, oraz z tłumaczeniem na dari, arabski, sorani i inne.